Współpraca

Mistrzostwa Polski w Dziczyźnie 9.09.2021 r.


Druga odsłona ogólnopolskich Mistrzostw Polski w Dziczyźnie – Memoriału Mariana Tarnawskiego, organizowanych przez spółkę Las-Kalisz w Tomnicach k. Krotoszyna, będzie niezwykłym i jedynym w naszym kraju spotkaniem branżowców reprezentujących środowiska kulinarne, handlowe oraz łowieckie. Wydarzenie zaplanowane na 8–9 września br. w Ilonn Hotelu w Poznaniu odkryje przed jego uczestnikami coraz bardziej docenianą przez konsumentów oraz dostrzeganą przez profesjonalistów kuchnię myśliwską, opartą na wyjątkowym mięsie, jakim jest dziczyzna. Jury złożone z uznanych szefów kuchni pod przewodnictwem Kurta Schellera oceni duety kucharzy, którzy w ramach konkursowej rywalizacji zmierzą się z dziczyzną oraz mięsem króliczym. To dwie specjalności zakładu przetwórczego firmy Las-Kalisz, a łączy je jedno – są niezrównane pod względem walorów żywieniowych.

Chcielibyśmy zaproponować Państwu włączenie się w organizację tego prestiżowego wydarzenia w roli sponsora lub wystawcy. W związku z tym przygotowaliśmy następujące pakiety sponsorskie:


Pakiet ZŁOTY
– miejsce na rękawku kucharzy uczestniczących w konkursie, zamieszczenie logotypu w materiałach prasowych oraz promocyjnych, możliwość prowadzenia relacji z konkursu, dostęp do strefy kulinarnej, możliwość korzystania z materiałów PR organizatora, prawo do korzystania z logotypu mistrzostw przez rok, miejsce na wieczornej gali (zaproszenie dla czterech osób), możliwość prezentacji firmy oraz wystawienia stoiska promocyjnego podczas mistrzostw, wyłączność branżowa.


Pakiet SREBRNY
– zamieszczenie logotypu w materiałach prasowych oraz promocyjnych, możliwość prowadzenia relacji z konkursu, dostęp do strefy kulinarnej, możliwość korzystania z materiałów PR organizatora, prawa do korzystania z logotypu mistrzostw przez rok, miejsce na wieczornej gali (zaproszenie dla dwóch osób), możliwość wystawienia stoiska promocyjnego podczas mistrzostw, wyłączność branżowa.


Pakiet BRĄZOWY
– zamieszczenie logotypu w materiałach prasowych oraz promocyjnych, możliwość korzystania z materiałów PR organizatora, prawa do korzystania z logotypu mistrzostw przez rok, możliwość wystawienia stoiska promocyjnego podczas mistrzostw.


Szczegółowe informacje o wymienionych pakietach można uzyskać pod numerem tel. 601 160 187 lub adresem e-mail: reklama@mistrzostwadziczyzna.pl.

 

Organizatorem konkursu jest firma Las-Kalisz sp. z o.o. w Tomnicach k. Krotoszyna, właściciel marki HoReCa Las-Kalisz, od przeszło 30 lat zajmująca się skupem i przetwórstwem dziczyzny oraz mięsa króliczego. Mistrzostwa Polski w Dziczyźnie odbywają się na cześć Mariana Tarnawskiego – zmarłego w 2018 r. założyciela, wieloletniego właściciela i prezesa firmy, propagatora kultury łowieckiej, popularyzatora dziczyzny oraz znawcy kuchni myśliwskiej. Pierwsza edycja mistrzostw odbyła się w marcu 2019 roku.

Formularz kontaktowy

Informujemy, iż odpowiedź na Państwa pytanie zostanie udzielona przez firmę Las-Kalisz Sp. z o.o. na podany adres e-mail. Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez firmę Las-Kalisz Sp. z o.o. dla celów udzielenia odpowiedzi. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do uzyskania odpowiedzi. Administratorem danych jest firma Las-Kalisz Sp. z o.o..

Kontakt

Organizator: Las Kalisz

ul. Krotoszyńska 1, 63-714 Kobierno

Miejsce konkursu: Ilonn Hotel

ul. Szarych Szeregów 16, 60-462 Poznań

Telefon:  +48 62 725 42 70

E-mail:
rzecznik@mistrzostwadziczyzna.pl
Zgłoszenia:
zgloszenia@mistrzostwadziczyzna.pl
Reklama:
reklama@mistrzostwadziczyzna.pl