Mirosław Ciołak

Bycie Szefem kuchni jest dla mnie tym samym, co bycie Ojcem.
W życiu przyświeca mi motto mojego dziadka Jana: „Co dajesz, to dostajesz”.

Pasjonat kuchni regionalnej w Hotelu Red*** w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Przygodę z gotowaniem rozpoczął w domu rodzinnym już w latach dziecięcych. Absolwent Zespołu Szkół Przemysłu Spożywczego w Kielcach. Od początku kariery zawodowej związany  z Ziemią Świętokrzyską.

Po szkole zdobywał wiedzę w zakresie lodziarnictwa, wędliniarstwa i sztuki wędzarniczej. Pierwsze kroki w kuchni zaprowadziły go do Hotelu Gromada i Hotelu Echo w Cedzynie, Hotelu Qubus w Kielcach oraz Hotelu Tęczowy Młyn, gdzie miał możliwość stworzenia  kuchni. Gościł tam wiele osobistości ze świata polityki, kultury i muzyki.

Uczestnik wielu konkursów kulinarnych na terenie całego kraju. Prowadzi szkolenia, seminaria oraz warsztaty dla uczniów i miłośników agroturystyki. Organizuje wiele konkursów dla młodego pokolenia adeptów sztuki kulinarnej. Bardzo szeroko współpracuje z wieloma szkołami gastronomicznymi w województwie świętokrzyskim i nie tylko. Ogromnym zaszczytem jest dla niego współpraca z Bocuse d'or Poland.

Magister Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie. Zdobyta tam wiedza bardzo dobrze się przekłada na pracę w zespołach kuchennych i nie tylko. Nie znosi monotonii, która przeszkadza mu w pracy. Ciągle szuka zmian w kuchni.

Prywatnie trochę domator. Lubi zwiedzać ciekawe miejsca związane z historią. Pasjonat piłki ręcznej i kibic drużyny Łomża Industria Kielce.

Formularz kontaktowy

Informujemy, iż odpowiedź na Państwa pytanie zostanie udzielona przez firmę Las-Kalisz Sp. z o.o. na podany adres e-mail. Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez firmę Las-Kalisz Sp. z o.o. dla celów udzielenia odpowiedzi. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do uzyskania odpowiedzi. Administratorem danych jest firma Las-Kalisz Sp. z o.o..

Kontakt

Organizator: Las Kalisz

ul. Krotoszyńska 1, 63-714 Kobierno

Telefon:  +48 62 725 42 70

E-mail:
rzecznik@mistrzostwadziczyzna.pl
Zgłoszenia:
zgloszenia@mistrzostwadziczyzna.pl
Reklama:
reklama@mistrzostwadziczyzna.pl