Joanna Ochniak

Certyfikowany, międzynarodowy juror konkursów kulinarnych w WorldChefs, ambasadorka Kulinarnego Pucharu Polski, właścicielka firmy szkoleniowo-doradczej dla gastronomii FPMS-Doradztwo Unijne, fundatorka fundacji Gastronomia na Obcasach, członkini Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Szefów Kuchni i Cukierni.

Organizatorka konkursu im. Rafała Jelewskiego - Wielkopolski Kucharz Roku i innych wydarzeń kulinarnych w kraju i na świecie. Doradca ds. rynku HoReCa w oiekarni InterEuropol, członkini kapituły nagrody Hermesy Poradnika Restauratora. Propagatorka zdrowego żywienia dzieci na całym świecie oraz filantropka angażująca się w szereg akcji, głownie na rzecz walki z biedą i głodem na świecie, w tym akcji humanitarnej World Chefs Tour Against Hunger w RPA.

W 2017 r. za swoje zasługi na rzecz edukacji w gastronomii i rozwoju karier kucharzy odsłoniła tabliczkę w Alei Gwiazd Sztuki Kulinarnej w Ostrzeszowie.

Formularz kontaktowy

Informujemy, iż odpowiedź na Państwa pytanie zostanie udzielona przez firmę Las-Kalisz Sp. z o.o. na podany adres e-mail. Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez firmę Las-Kalisz Sp. z o.o. dla celów udzielenia odpowiedzi. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do uzyskania odpowiedzi. Administratorem danych jest firma Las-Kalisz Sp. z o.o..

Kontakt

Organizator: Las Kalisz

ul. Krotoszyńska 1, 63-714 Kobierno

Telefon:  +48 62 725 42 70

E-mail:
rzecznik@mistrzostwadziczyzna.pl
Zgłoszenia:
zgloszenia@mistrzostwadziczyzna.pl
Reklama:
reklama@mistrzostwadziczyzna.pl