Artur Skotarczyk


Artur Skotarczyk, juror MPwD 2024

Miłośnik kuchni francuskiej, a także darów lasu i produktów sezonowych. Doświadczenie zdobywał w Polsce i Francji. Od 2014 r. do chwili obecnej jest szefem kuchni i współtwórcą restauracji Muga w Poznaniu.

 

Artur Skotarczyk został wybrany regionalnym szefem roku 2016 według „Gault & Millau”. Restauracja Muga zdobyła trzy czapki w przewodniku „Gault & Millau Polska" w 2017 r., a Artur Skotarczyk został nominowany do ogólnopolskiego tytułu Szef Roku.

Członek Polskiej Kadry Narodowej -National Culinary Team, gdzie jako zastępca kapitana zdobył wraz z kadrą brązowy i srebrny medal na kulinarnych mistrzostwach świata w 2018 r. w Luksemburgu.

Przewodnik „Gault & Millau Polska” w 2019 r. ponownie nominował Artura Skotarczyka do ogólnopolskiego tytułu Szef Roku. Restauracja Muga w 2023 r. została nagrodzona prestiżową gwiazdką Michelin.

Formularz kontaktowy

Informujemy, iż odpowiedź na Państwa pytanie zostanie udzielona przez firmę Las-Kalisz Sp. z o.o. na podany adres e-mail. Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez firmę Las-Kalisz Sp. z o.o. dla celów udzielenia odpowiedzi. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do uzyskania odpowiedzi. Administratorem danych jest firma Las-Kalisz Sp. z o.o..

Kontakt

Organizator: Las Kalisz

ul. Krotoszyńska 1, 63-714 Kobierno

Telefon:  +48 62 725 42 70

E-mail:
rzecznik@mistrzostwadziczyzna.pl
Zgłoszenia:
zgloszenia@mistrzostwadziczyzna.pl
Reklama:
reklama@mistrzostwadziczyzna.pl